Vrijwilligerswerk binnen onze locatie

Als vrijwilliger lever je een aanvulling op de zorg die beroepskrachten en familieleden verlenen. Dit kan zijn in een locatie van De Zorggroep, maar ook in de thuissituatie en/of vertrouwde woonomgeving van een cliënt. Je houdt je dus niet bezig met verzorging, verpleging of behandeling. De bezigheden van vrijwilligers bestrijken een breed terrein, dat varieert van het begeleiden van cliënten bij dagelijkse activiteiten, zoals handwerken, wandelen en de krant (voor)lezen, tot het begeleiden van cliënten naar het ziekenhuis of gewoon een praatje maken. Ook kan hierdoor de mantelzorger tijdelijk worden ontlast.

Niet vrijblijvend

Om bij ons vrijwilligerswerk te kunnen doen is je leeftijd niet belangrijk, je inzet wel. Of dat nu een uur per week is, of enkele dagdelen per maand. Het belangrijkste is dat cliënten en/of mantelzorgers op je kunnen rekenen, want vrijwilligerswerk is geen vrijblijvend werk. Dat er een flink beroep wordt gedaan op je betrokkenheid en je vermogen met mensen te kunnen omgaan, spreekt voor zich. Bijvoorbeeld door een luisterend oor te zijn. Uit ervaring weten we dat cliënten en mantelzorgers dat zeer waarderen. Voor hen bent jij die ‘gewone’ man of vrouw van buiten en dát zorgt in hun ogen voor een aangenaam leefklimaat. En eerlijk is eerlijk... wij als zorgorganisatie ervaren dat ook zo.

Betekenisvol ontmoeten
De Zorggroep organiseert regelmatig activiteiten voor bewoners van woonzorgcentra. Toch gaat er voor de bewoners niets boven een ontmoeting met iemand die nog midden in het leven staat; iemand die een passie met hen deelt of een gemeenschappelijke interesse heeft. Zo’n ontmoeting is niet alleen betekenisvol, het is vooral ook heel bijzonder, juist door de eenvoud ervan. Wij zijn op zoek naar éénmalige ontmoetingen voor bewoners van de woonzorgcentra van De Zorggroep.
Neem voor meer informatie contact op met Petra Keijsers-Simons,
06 - 42 61 68 70, petra.keijsers@dezorggroep.nl of kijk op www.dezorggroep.nl/betekenisvol-ontmoeten.


Contact met onze procesbegeleiders vrijwilligers 



Gemeente Beesel
Daniëlle Davidts
06 - 43 23 97 02
daniëlle.davidts@dezorggroep.nl


Gemeente Roerdalen
Nancy Arntz
06 - 38 05 89 24
nancy.arntz@dezorggroep.nl



Gemeente Bergen
Els van Gellecom
06 - 41 56 78 57
els.van.gellecom@dezorggroep.nl

Gemeente Roermond

Bertil Hoezen
06 - 43 23 54 05
bertil.hoezen@dezorggroep.nl



Gemeente Horst aan de Maas
Helma Michels
06 - 13 58 66 43
helma.michels@dezorggroep.nl

Gemeente Venlo
Anouk Vromen
06 - 38 05 89 16
anouk.vromen@dezorggroep.nl



Gemeente Maasgouw
Sabinje Corstjens
06 - 14 37 84 13
sabinje.corstjens@dezorggroep.nl

Gemeente Venray

Heidi van de Winkel
06 - 41 41 23 18
heidi.van.de.winkel@dezorggroep.nl



Gemeente Peel en Maas
Petra Keijsers-Simons
06 - 42 61 68 70
petra.keijsers@dezorggroep.nl






© 2018 De Zorggroep | Algemene Voorwaarden | Privacy